Що таке "Ярко Центр" в Івано-Франківську і чому купити квартиру тут – розумне рішення | ЯРКО Центр

Що таке “Ярко Центр” в Івано-Франківську і чому купити квартиру тут – розумне рішення

Будівельна компанія «Ярковиця» продовжує будівництво багатофункціонального житлового комплексу «Ярко Центр». Це будинки бізнес-класу, зведені за сучасними технологіями з використанням якісних матеріалів.

Житловий комплекс з підземним паркінгом та комерційною інфраструктурою споруджують у центральній діловій частині міста – на перетині Хотинської і Південного Бульвару.

«У будинку передбачені різноманітні заклади сфери обслуговування: спортивний зал, продуктові магазини, кафе, перукарня, стоматологічний кабінет. Щоби, образно кажучи, можна було в домашньому одязі людині спуститися і піти туди, куди їй потрібно. Такий формат не новий. В Україні я його вже бачила в Одесі, в Києві. Це дуже комфортно для життя», – каже менеджерка з продажів компанії «Ярковиця» Анастасія Яцишин.

За її словами, “Ярко Центр” ідеально підходить для молодих сімей та підприємців.

«Наші покупці – це люди, які побували у містах Європи і розуміють, що, купуючи житло в тому чи іншому будинку, ти передусім платиш не за метри квадратні, а за хороше сусідство й інфраструктуру. Наші покупці – це підприємці молодого та середнього віку, які подорожують і розуміють перевагу життя в центральній частині будь-якого європейського міста», – описує портрет покупця Анастасія Яцишин.

Великою перевагою «Ярко Центру» є зручне розташування у центрі міста. У пішій доступності – міське озеро, школи, дитячі садки, торгові і бізнес-центри.

У продажі одно-, дво- та трикімнатні квартири комфорт-класу. Деякі з них – з просторими терасами площею 30 м кв.

Кожен власник квартири зможе купити чи орендувати місце у підземному паркінгу.

«Паркінг буде функціонувати з можливістю подобової чи помісячної оплати. Тому навіть якщо у вас зараз немає достатнього ресурсу, щоб купити паркомісце, ви завжди будете мати можливість запаркувати машину в будинку і комфортно ліфтом з паркінгу піднятися до себе на поверх», – пояснює Анастасія Яцишин.

Обслуговувати будинок буде компанія-партнер «Ярковиці», що якнайкраще зарекомендувала себе в інших комплексах будівельної компанії.

«Компанія «Ярковиця» – єдина у місті компанія, яка має понад двадцятирічний досвід будівництва, введення в експлуатацію і обслуговування великих житлових масивів. Це важливо. Власне, враховуючи досвід обслуговування, ми будемо встановлювати чіткі правила», – пояснює менеджерка «Ярковиці».

Разом з документами про введення будинку в експлуатацію і на право власності на квартиру майбутні покупці отримують готові абонентські номери на електропостачання і газопостачання.

Компанія «Ярковиця» працює на ринку нерухомості понад двадцять років. За цей час, незважаючи на постійну зміну правил гри на будівельному ринку, компанія не допустила протермінування угод із здачі житла в експлуатацію. Компанія продовжувала будівництво та дотримувалася графіків здачі житла під час короноравірусу та після повномасштабного вторгнення.

Ярко Центр - будівництво триває за графіком
“Ярко Центр” – будівництво йде чітко за графіком

«Хочу наголосити, що компанія «Ярковиця» при будівництві «Ярко Центру», як і при зведенні інших будинків, планує свої фінанси, виходячи з бюджету спорудження цього будинку. І ми не починаємо нові об’єкти за рахунок того, що нам інвестори принесли гроші за старіші об’єкти. Ми не починаємо нові проєкти, поки не покритий весь бюджет будинку. У нас немає так званого перехресного фінансування. У нас бюджет на будівництво закривається після введення в експлуатацію будинку. І тільки тоді ми плануємо, як витрачати й куди надалі інвестувати кошти», – підкреслює Анастасія Яцишин.

Першу чергу «Ярко Центру» планують здати влітку 2025-го, другу – до кінця 2025 року. Зараз можна придбати квартиру з розтермінуванням на 20 місяців.

Стежте за будівництвом та дізнавайтеся про нові пропозиції: